Dodany: 2012-07-20 12:18:07

 

Wspólne rozliczenia małżonkówWspólne łączenie niektórych spraw i dokonywanie razem rozliczeń ma ogromny sens i wielkie powodzenie jeśli te osoby są zgodne i spójne to współpraca jest opłacalna. Połączyć małżonków może nie tylko węzeł małżeństwa, ale również podatek dochodowy, w jaki sposób?

 

Dosyć prosty uważa księgowy biuro rachunkowe gdańsk, małżonkowie mogą się wspólnie rozliczać z urzędem podatkowym tylko w określonym wypadku jakim jest spełnienie właściwych kryteriów wyznaczonych przez urząd podatkowy. W biuro rachunkowe gdańsk wiedza dokładnie jakie to kryteria a chodzi o: pozostawanie przez rok w wspólnocie majątkowej, złożenie oświadczenia o łącznym opodatkowaniu się w tym roku, pozostawaniu przez cały rok w związku małżeńskim, ponadto nie można korzystać z rozliczania się kartą podatkową, podatkiem liniowym, ryczałtem, kartą podatkową.

 

Wspólne dokonywanie rozliczeń podatkowych jest pewną opcją, szansą nie koniecznością, ale jest w gruncie rzeczy opłacalne zaznacza księgowy biuro rachunkowe gdańsk. Jest to bardzo potrzebne do ułatwienia sobie życia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wspólne rozliczenia małżonków
Nick: