Dodany: 2011-09-20 10:54:50
 

Na czym polega doradztwo finansowe Biuro rachunkowe ursus to instytucja zajmująca się kompleksowo wszelkimi rozliczeniami, podatkami, obsługą kadrowo-płacową, czy prowadzeniem ksiąg handlowych małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

 

Biuro rachunkowe ursus zajmuje się również osobami prywatnymi, które powierzają doradcom zatrudnionym w biurze rozliczenie swoich corocznych dochodów. Dzięki temu, zapracowani mogę uniknąć pomyłek w swoim PIT 37, który składają do urzędu skarbowego.

 

Warto wspomnieć, że biuro rachunkowe ursus to także wszelkiego rodzaj doradztwo finansowe, handlowe i podatkowe. Porady dotyczące inwestowania, obrotu pieniędzmi, a także zakupu akcji i obligacji skarbowych. Dzięki doświadczonym, kompetentnym i odpowiednio wykwalifikowany doradcom finansowym dowiemy się, jak założyć fundusz powierniczy, w co inwestować na giełdzie, co to są fundusze parasolowe, a także jak zarządzać swoim funduszem emerytalnym. Dzięki profesjonalnemu doradztwu będziemy mogli zrobić dywersyfikację portfela i nauczyć się obrotu naszymi finansami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega doradztwo finansowe
Nick: